Čím sa Jerikos zaoberá ?

Jerikos sa zameriava na expresnú diagnostiku, liečbu a prevenciu chorôb. Vyšetrenie pacienta a určenie diagnózy je základnou podmienkou pre vykonávanie akupunktúry.

Podľa zásad tradičnej čínskej medicíny, iba jej využitím možno určiť správnu a úplnú diagnózu, najvhodnejší individuálny liečebný plán a optimálny metodický postup liečby.

Diagnostická metóda sa zakladá na preskúmaní a meraní zmien elektrického potenciálu akupunktúrnych bodov pomocou špeciálnych prístrojov. Získané hodnoty následne spracováva počítač. Lekárka na ich základe určuje diagnostiku a spôsob najefektívnejšej liečby, či prevencie. Prípadne vykonáva dodatočné vyšetrenia v súlade s individuálnymi výsledkami každého pacienta.

Diagnostické prístroje, ktoré používa Jerikos sa vyznačujú vysokou presnosťou a rýchlosťou spracovania dát komplexnej diagnostiky (cca 60 min). Pomáhajú nielen lokalizovať  (odhaľovať) akútne a chronické choroby, ale tiež poukazujú na konkrétne riziká ochorenia na základe genetických predpokladov pacienta. Po zhodnotení získaných údajov sa odborníci rozhodujú pre najvhodnejší individuálny liečebný plán a optimálny metodický postup liečby a prevencie pre každého jednotlivca.


Masážna posteľ

Odborníci z Južnej Kórei využili spojenie východnej medicíny so západnou aj pri vývoji špičkovej masážnej postele, ktorú si môžete vyskúšať v našom centre zadarmo.

Posteľ v sebe spája terapeutickú liečbu pomocou masáže, akupresúry, či  chiropraktiky. Okrem tlaku na body spojené s dôležitými orgánmi,  ovplyvňuje telo aj pomocou tepla. Liečba je mimoriadne prospešná pre chrbticu.

Masážna posteľ sa úspešné používa v USA (148 centier), Kanade, Mexiku, Argentíne, Číne, Austrálii, Japonsku, Francúzsku, Nemecku, vo Veľkej Británii atd. Najnovšie výskumy v Spojených štátoch ukázali, že masážna posteľ je užitočná pri liečbe mnohých ďalších chorôb.

Väčšina pacientov najčastejšie spomína pozitívne účinky masážnej postele pri liečbe nasledujúcich chorôb: osteochondroza chrbtice, vysoký krvný tlak, astma, bolestí hlavy a brucha, nespavosť, nervová vyčerpanosť, migrény, žalúdočné ťažkosti, zápcha, zväčšená pečeň, diabetes,  mŕtvica , arteroskleróza, parkinsonová choroba, bolesti končatín, problémy s očami a sluchom, šedý zákal, menštruačné problémy, prostata, ischias, obezita atď.

Masážna posteľ je súčasťou vybavenia mnohých nemocníc po celom svete. Napríklad v Číne ju využívajú v 50-ch nemocniciach.

Je vhodná aj na každodenné použitie pre relax a zotavenie organizmu.

Nesmú ju používať osoby, ktoré majú v tele zabudovaný strojček, starší ľudia s mäkkými kosťami a osoby s váhou nad 95 kíl.

© 2006 developed / designed by WRED. All rights reserved.